Mineral Makyaj

Son yıllarda kimyasal koruyucu madde, parfüm, yağ ve talk pudra içermediğini kullanımı artan sağlıklı olduğunu düşündüğümüz mineral makyaj ürünleri çok revaçta. Doğal ürünlerin kıymetini anladığım için ben ve arkadaşlarım arasında bir stoklama çılgınlığı başladı.
Biz marka olarak PHYSICIANS FORMULA tercih ettik. Ancak bir sürü marka önerisi duydum. Örneğin; Fresh minerals, Glo minerals, I.d. Bareminerals, Jane İredale, Laura Mercier, m.a.c mineralize, the body shop extra virgin minerals, youngblood mineral radiance,Avon Smooth Minerals vb…

Fotoğraftaki ürünlere ek olarak fırça uçlu müthiş bir eyelinerları var mutlaka denemelisiniz. Hem kullanımı çok rahat hem de kirpik uzatıcı serum içeriyor. Ama bazı ürünlerinin üretimi durdurulmasına üzüldüm, yerine farklı bir muadili gelmiş. Devamlılığa alışkın bi insan olduğum için zorlanıyorum. 

Hepsinden memnun kaldım açıkçası, diğer kızlar da kapış kapış gitti, tercih etme sebebimiz sanırım eczanelerde satılıyor olması.Siz de bir eczaneden kendi cildinize uygun olanları deneyerek alabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir