The 100 (dı yüz) 4. Sezon 1. Bölüm Düştü

Çok fazla kitap okumayan bir birey olarak bu diziye de kitaplarını okumadan başladım, bu konuda çok da huzursuz değilim açıkçası. Yaş itibari ile genç bir hedef kitlesi olan dizinin kitaplarının da öyle olduğunu tahmin ediyorum.

Neyse ben dizinin geneli ve “yeni düşen” 4.sezon hakkındaki yorumlarımı kısaca buraya bırakayım;

Zaten favori konularım belli, distopyalar, uzay ve kıyamet sonrası dönem. Aşağı yukarı tamamını içeren senaryosuyla beni içine çekebildi, ilk sezonunda bir ergen dizisine başladığımı düşünsem de ilk sezonun ortalarından sonra durmadan aksiyondan aksiyona koşmaları bu görüşümü değiştirdi. Bir de ben soft dizileri sevmiyorum, iyi insan olucam diye böyle bir ortamda; vur, bayılt, geç şeklinde bir kıyamet olamaz. TANRILAR KURBAN İSTİYOR!

Boş zamanım olsa da olmasa da eğer bir dizi epey birikmişse 3 sezonu bir solukta izleyebiliyorum. Tabi hal böyle olunca 4 sezonla aramız çok açılmıştı. Hatta bazı şeyleri hatırlamıyordum bile derken yine özetle birlikte Wanheda‘mız haldur huldur aksiyona girince hafızam yerine geldi.

Çok fazla spoiler vermek istemiyorum ama BİR KIYAMETTEN DİĞERİNE koşan kahramanlarımızın başına acaba bu sezon neler gelecek.

Dipnot: Dizi sadece Bellamy Blake için bile izlenebilir. Clarke çok reröre bence.

Şuraya da bir 4. sezon fragmanı bırakıyorum. İyi seyirler genşler.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir